Kanvas tablolar

Kanvas tablolar iç dekorasyon için en şık mobilya tamamlayıcı aksesuarlardan biridir. Kanvas tablo modelleri eğer mobilya ile uyumlu seçilirse mobilya dekorasyon ile mükemmel bir kombin oluşturur.

Kanvas tablolar; son model digital makinalarda kanvas kumaşların baskı malzemesi olarak kullanılıp İtalyan şase de denilen genişliği 4 cm, kalınlığı ise 3 cm olan kurutulmuş ve fırınlanmış ahşaptan oluşan çerçeveye gerilerek hazırlanan tablolardır. Resmin baskı yapıldığı boyalar su bazlı olup, solvent madde içermemesi yani içeriğinde yanıcı ve ağır koku salgılayan bileşimler olmaması kalitesini arttırmaktadır. Kanvas tablo nedir konusu hakkında detaylı bilgileri ekli link üzerinden de inceleyebilirsiniz.

Kanvas tablolar için çok sayıda firma imalat yapmaktadır. Çeşitli boy ve ebatlarda imal edilen kanvas tablolar tekli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli veya çok parçalı kanvas tablo modelleri olarak üretilmektedir. Daha çok yeni nesil tarafından tercih edilen dekoratif eşyalar arasında olan kanvas tablolar genç kuşağın ev ve iş yeri dekorasyonunda en çok tercih ettiği dekoratif objeler arasındadır.

Görseldeki kanvas tablo modeli için ekli linki ziyaret ederek, ürünü detaylı inceleyebilir ve satın almak için sipariş verebilirsiniz.

İç dekorasyon modelleri için iç dekorasyon önerileri ve iç dekorasyon fikirleri paylaştığımız iç dekorasyoncu sayfalarımızı takip etmenizi öneriyoruz. Ev ve iş yeri dekorasyonları’nda bir birinden şık mobilya dekorasyon tasarımları için kanvas tablolar gibi daha pek çok dekorasyonunuz için şıklık ve zarafet katacak mobilya dekorasyon önerileri, iç dekorasyoncu sayfamızda beğeninize sunulmaktadır. Sayfalarımızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

This entry was posted in modeller and tagged , , . Bookmark the permalink.

One Response to Kanvas tablolar

  1. Shahad says:

    4 parça veya 5 parça Kanvas tablo fiyatları için bilgi alabilir miyim ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *