İç dekorasyon tasarımları

İç dekorasyon tasarımı fikirleri ve iç dekorasyon tasarımları örnekleri için dekorasyon önerilerini icdekorasyoncu.com sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz.

Tasarım kelimesi dizayn olarak da kullanılmakta olup İngilizce design olarak geçmektedir. Wikipedia sitesindeki açıklama da; “bir planın, bir nesnenin ya da bir inşa süreci içinde (mimarî çizimler, mühendislik çizimleri, iş süreci v.b.) meydana getirilmesine denir.” olarak tanımlanmıştır. İç dekorasyon ise ev, işyeri, ofis, mağaza ve benzeri kapalı alanlarda yapılan mimari tasarımları kapsamakta olup yapılan dekorasyon esnasında kullanılan tasarımlar iç dekorasyon tasarımları olarak kabul edilir.

Günümüzde hakim olan mimari anlayışlar iç dekorasyon tasarımlarına da etki etmektedir. Geçmiş dönemlerde hakim olan dekorasyon tasarımları klasik tarz olarak adlandırılıyor olup yeni nesil mimari tarzlar ile hazırlanan dekorasyonlar ile yeni nesil iç dekorasyon tasarımları olarak tanımlanmaktadır.

İç dekorasyon örnekleri paylaştığımız dekorasyon sitesi sayfalarımızda çeşitli iç dekorasyon tasarımı örnekleri beğeninize sunulmakta olup, ilerleyen zaman dilimlerinde de ayrıca mutfak için dekorasyon tasarımları, yatak odası için dekorasyon tasarımları, banyo için dekorasyon tasarımları, salon için dekorasyon tasarımları ile iş yeri dekorasyon tasarımları ve ofis dekorasyon tasarımları ya da mağaza dekorasyon tasarımları için çeşitli iç dekorasyon tasarımları beğeninize ayrı sayfalarda açıklamalar ile sunulacaktır.

İç dekorasyon ve iç mimari tasarımları ile ilgili iç dekorasyon fikirleri ve iç dekorasyon tasarımları örnekleri için diğer sayfalarımızı da incelemenizi öneririz.

This entry was posted in modeller and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *