İç dekorasyon modelleri

İç dekorasyon modelleri için mobilya dekorasyon tasarımları ve yeni nesil iç mimari modelleri ile klasik mimari modelleri; icdekorasyoncu.com sayfalarımızda paylaşılmaktadır.

Klasik tarz olarak adlandırılan eski tarz iç dekorasyon modelleri ve yeni nesil mimari tarz olarak adlandırılan yeni nesil iç dekorasyon modelleri ile dekorasyon fikirleri ve iç dekorasyon örnekleri paylaştığımız sayfalarımızdan günün mimari akımları ve mimari tasarımlarına dair çeşitli ipuçları edinebilir, dekorasyon için önerilerimizi değerlendirebilirsiniz.

Yatak odası, salon, mutfak, banyo, tuvalet, balkon dekorasyon modelleri için pek çok dekoratif öneriler ile seveceğinizi düşündüğümüz dekorasyon önerileri de zaman içerisinde sayfalarımızdan beğeninize sunulmaya başlanılmıştır.

İç dekorasyon modelleri için kartonpiyer ile çok şık ve mobilyalar ile uyum sağlayacak ortamlar elde edebilirsiniz. Özellikle eski tarz olarak tanımlanan klasik mimari anlayışta varaklı kartonpiyer boyaları günümüzde yaygınlaşan yeni nesil mimari trendlerde yerlerini çeşitli geometrik kartonpiyer modellerine bırakmış durumda. Sanırız kartonpiyerler ile ilgili ayrıca detaylı bir sayfa yapmak da gerekmekte. Bunu da bir köşeye not alalım ve dekorasyon modelleri için önerilerimize devam edelim.

Klasik mimari tarzlarında sıkça kullanılan klasik koltuk takımları ve klasik oymalı mobilyalar artık özellikle genç kuşak tarafından çok fazla tercih edilmemekte. Gençler tarafından daha çok tercih edilen dekorasyon modelleri genç işi mobilyalar ya da spor mobilyalar olarak tanımlanmakta. Genç işi mobilya modelleri ya da genç işi mobilyalar için kanvas tablolar ile çok şık ortamlar sağlanabilmekte. Kişinin tarzını yansıtan bu kanvas tablo modelleri için doğru seçim yapıldığında kullanılan dekorasyon eşyaları ile de gayet şık bir uyum bütünlüğü sağlamaktadır.

İç dekorasyon modelleri için dekorasyoncu sitemiz sayfalarımızdaki diğer önerilerimizi de inceleyebilirsiniz. Sayfalarımızı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz (:

This entry was posted in modeller and tagged , , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to İç dekorasyon modelleri

  1. Sedat says:

    İç dekorasyon modelleri için yeni nesil mimari tasarım örnekleri de paylaşırsanız çok seviniriz.

  2. Vasfi says:

    Dekorasyon modelleri için farklı öneriler arıyorum. Özellikle iç dekorasyon modelleri konusunda fikirlerinizi daha sık paylaşmanızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *